УКР         РУС         ENG
  • alt text
  • alt text
  • alt text
  • alt text
  • alt text
  • alt text
  • alt text
alt text

Шановні панове!


Щиро раді Вашому інтересу до діяльності нашого конструкторського бюро.

alt text Державне конструкторське бюро коксохімічного машинобудування було започатковано наказом Народного комісара чорної металургії СРСР №390 від 27 листопада 1945 року. Основним напрямом його діяльності визначено створення нових та модернізація діючих машин, обладнання, засобів механізації та автоматизації коксохімічних виробництв.

За минулі роки колективом КБ створено кілька поколінь коксових машин та забезпечене їхнє впровадження. Виготовлені за проектами КБ машини та обладнання працюють на більшості об'єктів коксохімії колишнього СРСР, а також в Індії, Туреччині, Іраку, Польщі, Румунії, Болгарії, Єгипті, Алжирі та інших країнах.

Накопичений за роки роботи творчий досвід вивів КБ в ряд провідних науково-дослідних і проектно-конструкторских організацій, таких як Гипрококс, УХИН, ВУХИН та ін., співпраця з якими стала основою перспективних проектів технічного переоснащення коксохімічних виробництв в умовах зростаючих вимог до захисту довкілля.

alt textСьогодні ПрАТ «КБ Коксохіммаш» - це ефективно працююча організація, що володіє досвідом створення всього комплексу коксових машин (коксовиштовхувачі, вуглезавантажувальні та дверознімальні машини, коксовозні та коксотушильні вагони, електровози тощо), з високим рівнем механізації та автоматизації, призначених для роботи у системах АСУ ТП коксових батарей, підвищеними комфортними умовами роботи операторів та обслуговуючого персоналу, а також всього комплексу обладнання коксових батарей, включаючи всі переділі та всі типорозміри, у тому числі обладнання установок сухого гасіння коксу, систем програмного управління процесами на базі релейно-контактної апаратури. та програмованих контролерів.

За результатами атестації Міністерство промислової політики України визначило ПрАТ «КБ Коксохіммаш» головною організацією із науково-технічного забезпечення розробки машин та обладнання для коксохімічного виробництва.

alt text

Система управління якостей забезпечує здатність організації до виконання проектно-конструкторських робіт з технічними характеристиками, що задовольняють вимоги замовника та відповідних обов'язкових норм. КБ активно використовує сучасні методи проектування з урахуванням комп'ютерних технологій, дозволяють значно підвищити якість і скоротити терміни виконання проектних робіт.


Завдяки вмілому керівництву, грамотній маркетинговій політиці, якості та новизні виконуваних проектів КБ здатне задовольнити потреби будь-якого замовника. Керівництво ПрАТ «КБ Коксохіммаш» реалізує концепцію подальшого активного впливу організації на процеси технологічного та технічного вдосконалення коксохімічних виробництв, активно співпрацює з коксохімічними підприємствами, проектними та науково-дослідними інститутами України, Росії, Індії, Ірану.

alt text